Hollolan Lahti -lehti 4/2011 ilmestynyt

Hollolan Lahti -lehti 4/2011 on jaettu jäsenille ja myöhemmin sitä saa mm. Museokaupoista ja Pro Puu -galleriasta. Lehdessä mm. Risto Halmeen juhlapuhe seuran vuosijuhlasta, Jalkarannan historiaa yhden talon näkökulmasta, Lahden sataman varhaishistoriaa, asiaa Hollolan kirkosta, vuoden lahtelaisen esittely  ja paljon muuta. Lehti on 20-sivuinen.

Seuraava lehti ilmestyy vuoden ensimmäisinä kuukausina.

Kategoria(t): Ajankohtaista. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


8 + viisi =

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>